Agencja SEO – wysokie pozycje w Google w Twoim zasięgu!

pozycjonowanie sklepów internetowych

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Prowadzenie firmy z branży e-commerce praktycznie zawsze zmusza przedsiębiorcę do rywalizacji z bardzo mocną konkurencją. Kompleksowe i przede wszystkim profesjonalne pozycjonowanie strony internetowej sklepu jest z tego powodu jednym z obowiązkowych działań marketingowych. Nasza agencja SEO od wielu lat świadczy takie usługi, elastycznie dopasowując się do potrzeb Klientów, niezależnie od tego, w jakiej branży działają.

Dzięki współpracy z nami zwiększysz widoczność swojej domeny w Google. Znajdzie się wysoko w organicznych wynikach wyszukiwania dla najważniejszych fraz kluczowych, co przełoży się na jej większą popularność. Dzięki temu realizacja najważniejszych celów biznesowych stanie się dużo łatwiejsza! Sprawdź już teraz, jak działamy, zajmując się pozycjonowaniem stron internetowych firm z branży e-commerce.

Skuteczne pozycjonowanie stron sklepów z wykorzystaniem bezpiecznych technik

Witryny sklepów online znacząco różnią się np. od wizytówek firmowych czy nawet rozbudowanych portali. Mamy tutaj do czynienia z ogromną ilością podstron, a do tego nierzadko nawet tysiącami produktów, z których każdy opisują unikalne frazy kluczowe. Z tego powodu ich proces pozycjonowania jest nieco odmienny, choć standardowo rozpoczyna się od audytu SEO. Następnie przychodzi czas na optymalizację strony internetowej, w której trakcie ogromny nacisk kładziemy na standardy UX. Dopasowanie się do nich sprawia, że platforma sklepu WWW jest przyjazna użytkownikowi i prosta w obsłudze, co przekłada się na wyższy wskaźnik konwersji.
Zajmując się promocją serwisu e-commerce, często stawiamy na pozycjonowanie Long Tail, czyli z wykorzystaniem precyzyjnie dobranych, długich fraz kluczowych. Budujemy bazę linków, prowadzimy płatne kampanie reklamowe i konta w serwisach społecznościowych.

Uważaj na techniki pozycjonowania BHS!

Przygotowując strategię związaną z pozycjonowaniem strony sklepu internetowego, zawsze bazujemy na technikach White Hat SEO (WHS). To dedykowane webmasterom standardy opracowane i w pełni akceptowane przez Google. Dzięki temu zyskujesz pewność, że witryna nie zostanie objęta filtrem, który prowadzi do ograniczenia widoczności w wynikach wyszukiwania i spadku ruchu. Ryzyko takie pojawia się w przypadku promowania stron z użyciem technik Black Hat SEO (BHS). Jako specjaliści z branży nigdy ich nie proponujemy, gwarantując Klientom bezpieczeństwo, a przy tym satysfakcję z efektów naszej pracy!

skuteczne pozycjonowanie sklepów
korzyści z pozycjonowania sklepów internetowych

Poznaj korzyści z pozycjonowania strony sklepu internetowego

Wszystkim naszym Klientom gwarantujemy rozbudowany pakiet korzyści wynikających ze współpracy z doświadczoną agencją SEO. Zlecając pozycjonowanie strony internetowej z branży e-commerce, możesz liczyć m.in. na:

wyraźny wzrost ruchu i zainteresowania ofertą, 

wyższy wskaźnik konwersji, 

profesjonalnie zoptymalizowaną, nowoczesną platformę handlową, 

opracowanie i poprowadzenie profesjonalnej kampanii reklamowej PPC, 

strategię promocji spójną z dotychczas prowadzonym przez Ciebie działaniami marketingowymi.

Współpracując z nami wyprzedzisz swoją konkurencję - zapraszamy do kontaktu!

Źródła:
https://www.grupa-tense.pl/pozycjonowanie-sklepow-internetowych/
https://www.grupa-tense.pl/blog/co-to-jest-black-hat-seo/

Kontakt