Agencja SEO – wysokie pozycje w Google w Twoim zasięgu!

pozycjonowanie cennik

Pozycjonowanie stron – cennik

Obecnie każdy przedsiębiorca chcący osiągnąć sukces w Internecie powinien postawić na pozycjonowanie firmowej strony. Dzięki naszej ofercie będziesz mógł skutecznie wypromować swój biznes w sieci. Jako doświadczona agencja SEO stosujemy wyłącznie sprawdzone metody podnoszenia pozycji domeny w rankingu Google. Współpracując z nami, zyskasz m.in. większy ruch w witrynie i wyższy wskaźnik konwersji, a do tego poprawisz wizerunek i świadomość o marce. Jednak ile to wszystko kosztuje?

Co wpływa na cenę pozycjonowania strony?

Cena uzależniona jest od wielu czynników, w tym przede wszystkim zakresu niezbędnych do zrealizowania działań SEO oraz konkurencyjności fraz kluczowych. Zazwyczaj najmniej kosztuje lokalne pozycjonowanie stron. Jeśli jednak branża, w której się specjalizujesz, ma bardzo mocną konkurencję, koszty promocji mogą być wyższe. Pamiętaj, że postawienie na taki marketing to inwestycja, która w dłuższej perspektywie może się zwrócić. Sprawdź już teraz, dlaczego warto skorzystać z usług naszej agencji SEO!

Mamy duże doświadczenie w pozycjonowaniu stron

Możemy pochwalić się dużym doświadczeniem w branży SEO i licznymi sukcesami oraz doskonałymi opiniami, co jest najlepszym dowodem wysokiej jakości usług. Nasza oferta obejmująca pozycjonowanie stron internetowych jest kompleksowa, a do tego elastyczna. Zawsze analizujemy potrzeby klienta oraz jego branżę. Na tej podstawie dopasowujemy zakres działań marketingowych i opracowujemy indywidualną strategię promocji.

Jesteśmy skuteczni w wyprowadzaniu domen na wysokie pozycje w Google, gdyż:

od lat współpracujemy z klientami z różnych branż, prowadzącymi zarówno małe firmy, jak i duże przedsiębiorstwa, 
dysponujemy własnym zapleczem linkowym, będącym podstawą każdego procesu pozycjonowania strony, 
pozycjonowanie stron www cennik
w ramach oferty nie ograniczamy się do działań SEO, proponując również m.in. prowadzenie blogów, kont na profilach społecznościowych oraz kampanii reklamowych PPC,
jesteśmy samodzielni, osobiście zajmujemy się działaniami marketingowymi bez korzystania z pomocy podwykonawców. 

Gwarantujemy również przejrzyste warunki współpracy. Nasi doradcy tłumaczą wszystkie niezrozumiałe zapisy w umowach i zawsze są do dyspozycji zleceniodawcy. Nieustannie pozostajemy w kontakcie z klientami, na bieżąco raportując efekty prowadzonych działań SEO i SEM.

cennik pozycjonowania stron

Atrakcyjne modele rozliczeń w ramach pozycjonowania strony

Korzystając z naszej profesjonalnej oferty pozycjonowania strony, będziesz mógł zdecydować się na model rozliczeń za efekty. Zaczniesz płacić za realizację usługi dopiero w momencie, gdy domena znajdzie się w TOP10 Google dla najważniejszych fraz kluczowych.

Proponujemy także rozliczenia abonamentowe. Rozwiązanie to ułatwia optymalizację kosztów w firmie, gdyż masz pewność stałej ceny bez ukrytych kosztów dodatkowych!

Jeśli chcesz poznać cennik wyprowadzenia witryny WWW na wysokie pozycje w Google, już teraz skontaktuj się z naszymi doradcami. Wysłuchamy Twoich potrzeb, przeanalizujemy firmową stronę i na tej podstawie przygotujemy ofertę oraz wstępną wycenę.

Źródła:
https://www.grupa-tense.pl/cennik/
https://www.grupa-tense.pl/blog/11-wskazowek-jak-wybrac-dobra-agencje-seo/

Kontakt